2017/07/09

Vis P-35 Polski wspaniały pistolet

Bardzo dobra recenzja pistoletu Vis 35 - wbrew opinii wielu polityków - każdy powinien mieć prawo do posiadania broni ostrej - a tym bardziej polskiej - co nie tylko podniesie bezpieczeństwo obywateli ale wprowadzi kulturę posiadania broni w powszechnym użytku. Wystarczy ustanowić surowe kary za użycie broni w celach przestępczych w czasie pokoju.

Pasjonatów nie brakuje - być może tylko brak dostępu do tej broni przez Polaków w Polsce jest krzywdzące dla nas samych. 


Obsługa broni jest bardzo prosta - tak samo konserwacja 


Historia opowiadana 


Ohydne jest to, jak bardzo władze państwowe ograniczają obywatelom Rzeczypospolitej Polskiej dostęp do broni ostrej! Stąd poczucie bezkarności wśród polityków, urzędników, oszustów podatkowych, prezesików wszelkich a także oczywiście bandyctwo w szeregach Policji i innych organów państwa - co powinno być wyrugowane poprzez wprowadzenie powszechnego dostępu do broni palnej ostrej. Być może wtedy przestępcy w "białych kołnierzykach" zadłużający naród i państwo a także wyniszczający słabe jednostki - zaczęliby brać odpowiedzialność za obietnice wyborcze i politykę wobec własnego narodu. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz